DuyurulareLogo Ücretlendirme Değişikliği

e-Arşiv Fatura ve e-Arşiv Mail Ürünleri Ücretlendirme Değişikliği:

Yazının Devamı

Uzman Adayı Eğitim/Staj Programı

Meslek sahibi olabilmek, yazılım alanında uzmanlaşmak, proje fikirlerinizi hayata geçirebilmek ve deneyim kazanmak için aşağıdaki bağlantıdan staj programını okuyunuz:

Uzman Adayı Staj Programı

Netsis 3 Sürüm Yenilikleri

Logo Netsis 3 v.9. sürüm dokümanlarını aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz:

Netsis 3 Sürüm Dokümanları

Herkes İçin Özel Bir Kaynak:
Vergi Terimleri Sözlüğü

Kişiler ve şirketler için büyük önem taşıyan vergi, özellikle Farsça ve Arapça kökenli kelimelerden oluşan pek çok terim içeriyor. Bazı vergi terimlerine zaman zaman ihtiyaç duyabilirsiniz. Logo Blog'da bulunan Vergi Sözlüğü ile ihtiyaç duyacağınız hemen hemen tüm vergi terimlerine tek noktada ulaşmanız mümkün olacak.

Yazının Devamı

Üretim Yönetimi Nedir, Amacı, Kapsamı ve Faydaları Nelerdir?

Üretim Yönetimi, bir işletmenin mevcut sistemindeki malzemeleri, beşeri gücü ve makine-teçhizat kaynaklarını en uygun şekilde değerlendirerek talep gören ürünü istenilen zamanda ve maliyette üretmek anlamına gelir. Bu dosyada üretim yönetimi nedir, ne gibi faydaları ve amaçları vardır gibi sorulara yanıtları bulunmaktadır.

Yazının Devamı

RFID Teknolojisi Nedir, İş Faaliyetlerine Faydaları Nelerdir?

Teknolojik gelişmeler hayatın her alanında olduğu gibi ürünlerde, üretim şekillerinde, müşteri beklentilerinde, iletişim yöntemlerinde, tüketim biçimlerinde, pazarda ve rekabette pek çok şeyi değiştiriyor. Bu önemli teknolojilerden biri olan RFID teknolojisini bu yazıda bulabilirsiniz.

Yazının Devamı

E-İrsaliye Nedir, Getirdiği Avantajlar Nelerdir?

Son zamanlarda daha sık duymaya başladığımız e-İrsaliye konusu masaya yatırıyoruz! Zamandan maliyete, hızdan entegrasyona, birçok avantajı bulunan e-İrsaliye, 1 Temmuz 2018 tarihi itibariyle e-Fatura sistemine kayıtlı tüm kullanıcılar için zorunlu olacak. e-İrsaliye sistemi hakkında bilmeniz gerekenleri bu yazıda bulabilirsiniz.

Yazının Devamı